Archive for Wrzesień, 2017

ŚWIATOWY DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA W PRZEDSZKOLU

Artykuł o obchodach święta znajduje się w zakładce „Media o Nas”.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wycieczki.

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20170920_093528Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka ma już 7 lat. Nasze przedszkole obchodzi je po raz drugi. 20 września dzieci
z wszystkich oddziałów wypuściły do nieba baloniki z marzeniami. Nie mogło zabraknąć odśpiewania hymnu przedszkolaka oraz malowania buziek. Starszaki tańcowały do najpopularniejszych przebojów muzyki disco
a maluszki odpoczywały pod niebieskimi kocykami. Wszystko tego dnia było niebieskie – nawet słodkie upominki. Jeszcze raz dla wszystkich przedszkolaków wszystkiego najlepszego.

ZATAŃCZ Z KLASĄ W NASZEJ SZKOLE

Obraz 014W naszej szkole odbyły się pokazowe zajęcia taneczne. Dzięki nim nasi uczniowie poznali podstawowe kroki i układy taneczne. Chętne dzieci otrzymały ulotki informacyjne, dzięki którym mają możliwość zapisania się na zajęcia, które dwa razy w tygodniu będą odbywały się w naszej szkole. Jak powszechnie wiadomo taniec jest doskonałą formą współpracy w grupie oraz możliwością wyrażania emocji, dlatego zapraszamy do udziału i rozwijania swoich pasji. Więcej »

PRZEDSZKOLAKI SPRZĄTAJĄ ŚWIAT

20170915_095101 W tym roku Sprzątanie Świata odbyło się pod hasłem „Nie ma śmieci są surowce”. Przedszkolaki, jak co roku z zaangażowaniem wzięły się do porządkowania  terenu  wokół przedszkola. Zebrane odpady posegregowały do kontenerów wg znanych już zasad.Akcję poprzedził cykl zajęć o ekologii i ochronie środowiska. Dzieci z dużym zapałem przystąpiły do akcji. W tym dniu rządził kolor zielony. Więcej »