Archive for Styczeń 2nd, 2019

JASEŁKA 2018

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy…”

Tegoroczne spotkanie wigilijne odbyło się w  naszej szkole 21 grudnia 2018 r. Uroczystość poprowadzili uczniowie z klasy VI: Olga Łozowska i Karol Stefański. Po przywitaniu gości i wprowadzeniu nas w świąteczny nastrój odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom szkolnego konkursu „Kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych”. Następnie laureaci konkursu zaśpiewali kolędy i pastorałki. Mali artyści za piękne występy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Więcej »

s4_bilgoraj_znamy_program_tegorocznego_orszaku_trzech_kroli_1545953407_13728

KONKURS PLASTYCZNY „KOLOROWY KARNAWAŁ 2019″

Samorząd Uczniowski  z p. Marzeną Jakubowską ogłasza konkurs

od dnia 02.01.2019 do 11.01.2019 r.

KOLOROWY KARNAWAŁ

Wytyczne konkursu

Pracę plastyczną należy wykonać w formacie A4 .

Praca może być wykonana różną techniką plastyczną np. (rysunek, wydzieranka, malowanie solą, malowanie farbami, wyklejanie plasteliną).

1. Konkurs odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 3 w Kętrzynie zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski.
  2. Konkurs rozpoczyna się w momencie jego ogłoszenia.
  3. Konkurs dotyczy dwóch  kategorii wiekowych  klas I – III  i klas IV – VI