Archive for Czerwiec 4th, 2019

„EXLIBRIS MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W KĘTRZYNIE” – KONKURS PLASTYCZNY

(16)Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym „Exlibris Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kętrzynie”, którego celem było pobudzanie wrażliwości, wyobraźni i aktywności twórczej w dziedzinie plastyki oraz zainteresowanie dzieci Biblioteką. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-VI szkół podstawowych i dzielił się na dwie kategorie wiekowe: kl. I-III i IV-VI. W pierwszej i drugiej kategorii nasi uczniowie Bartosz Zawadzki – Rymsza oraz Wiktoria Pietkiewicz zdobyli I miejsca. Natomiast Maja i Laura Roguszka zajęły III miejsca. Wręczenie nagród odbyło się 04.06.2019r. w Loży Masońskiej. Uczniowie otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie, a nagrodzonym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Więcej »