Archive for Czerwiec, 2020

WIELKI MARATON CZYTELNICZY

Gratulacje uczniom, którzy otrzymali wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie czytelniczym Wielki Maraton Czytelniczy. Konkurs odbywał się w czterech kategoriach, nasi uczniowie brali udział w trzech kategoriach.

- „Spotkacie nowych przyjaciół” dla uczniów klasy II-III (4 uczniów z kl. IIIa, 4 uczniów z kl. IIIb, 3 uczniów z kl. Ia)

Wyróżnienie otrzymała Maja Roguszka z klasy IIIa

- „Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca” dla uczniów klas IV-VI (2 uczniów z kl. IVa, 5 uczniów z kl. Va, 1 uczennica z kl. Vb, 3 uczennice z kl. 6a)

Wyróżnienie otrzymała Kinga Brzózka z klasy VIa

- „W lustrze książki” adresowana do klas VII-VIII – wziął udział jeden uczeń z kl. VIIa

Otrzymał wyróżnienie Karol Stefański.

brokatowa-koniczynka-bez-tłaKochani ósmoklasiści!

Przed Wami niezwykle ważne wydarzenie – egzamin ósmoklasisty.
Życzę  Wam, aby lata nauki zaowocowały dobrymi wynikami na egzaminie.

Niech spełnią się Wasze oczekiwania i każdy z Was dostanie się do nowej wymarzonej szkoły, a życiowe plany i zamierzenia niech wszystkie się zrealizują.
Podczas egzaminu niech towarzyszy Wam opanowanie stresu, skupienie, umiejętność podejmowania trafnych decyzji oraz wiara we własne siły i  wiedzę.
Każdemu z Was składam życzenia osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Niech będzie łatwo, spokojnie i oczywiście na maksymalną ilość punktów!!!

Dyrektor SP 3

Ewa Stadnicka

PÓŁKOLONIE

W dniach 17.08.2020 – 28.08.2020 (2 tygodnie) w naszej szkole odbędzie się półkolonia dla kl. I-VI.  Koszt 200 zł. Karty kwalifikacyjne można pobrać na stronie szkoły lub skontaktować się bezpośrednio z kierownikiem półkolonii p. Barbarą Jaremko pod numerem telefonu 784085531 Termin zgłoszeń  -  do 14.06.2020 r.

fb_img_1591948332560

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku

2020-06-02 Kętrzyn na fali

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W POWIECIE KĘTRZYŃSKIM

PODZIĘKOWANIA

Dyrekcja i cała Społeczność Uczniowska Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Zientary Malewskiej w Kętrzynie składają gorące i serdeczne podziękowania Panu Wiceburmistrzowi Miasta Kętrzyn  Maciejowi Wróblowi za zakup i przekazanie do naszej placówki laptopów. Z pewnością zarówno uczniowie jak i nauczyciele efektywnie wykorzystają te informatyczne narzędzia do celów edukacyjnych, w tym szczególnym czasie, w nauczaniu na odległość. Posłużą one do ciągłego rozwijania umiejętności informatycznych uczniów i nauczycieli.

Z OKAZJI DNIA DZIECKA ŻYCZYMY NASZYM UCZNIOM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka