MARSZ PRZECIW PRZEMOCY

20161201_1147011 grudnia 2016 r. klasa VI b wraz z wychowawcą uczestniczyła w marszu przeciw przemocy w ramach Kampania Białej Wstążki pod hasłem „Kochaj, szanuj, nie krzywdź, nie bij”. Uczniowie naszej szkoły wraz z ucz. innych szkół przeszli ulicami Kętrzyna, aby przeciwstawić się zachowaniom agresywnym wobec kobiet. Na zakończenie marszu w Kinie Gwiazda została podsumowana akcja Białej Wstążki, uczestnicy marszu i zaproszeni goście mogli obejrzeć przedstawienie profilaktyczne „Klaunada”, przygotowane przez grupę teatralną z gimnazjum nr 2 w Kętrzynie.

W ramach Kampanii we wszystkich szkołach został ogłoszony konkurs plastyczny  „Mój świat bez przemocy”. Laureatami konkursu zostali uczniowie naszej szkoły.

W I kategorii ucz. klas I-III nagrody otrzymały

I miejsce – Hanna Wojciechowska kl. I a

II miejsce Milena Małż kl. III a

- wyróżnienie otrzymała Alicja Bałdyga z klasy II b

W II kategorii uczniów kl. IV-VI

III miejsce zajęła Laura Roguszka kl. IV a

- wyróżnienie odebrał Gabriel Chadryś uczeń klasy V a

Gratulujemy zwycięzcom !!!!

Both comments and pings are currently closed.