ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

DSCF5338Dnia 23 czerwca 2017r. mszą św. w kościele parafialnym św. Jerzego w Kętrzynie rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017. O godzinie 9.00, pani Dyrektor Ewa Stadnicka oficjalnie rozpoczęła apel witając serdecznie przybyłych do „Trójki” na uroczystą akademię gości, nauczycieli, uczniów i ich rodziców. Po przywitaniu przez panią Dyrektor wszystkich zgromadzonych, głos zabrali: Ks. proboszcz Stanisław Majewski, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji pan Ryszard Kawczyński oraz Przewodnicząca Rady Rodziców pani Marta Lender. Następnie pani Dyrektor dokonała podsumowania pracy szkoły w kończącym się roku szkolnym 2016/2017 i wręczyła uczniom nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce oraz pracę na rzecz szkoły i środowiska, a także za 100% frekwencję. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie jednorazowego stypendium wybitnym uczniom, którzy osiągnęli najwyższy wynik w nauce. W tym roku szkolnym było aż 13 prymusów, a wśród nich znaleźli się: Olga Łozowska (kl. IV), Karol Stefański (kl. IV), Laura Roguszka (kl. IV), Gabriela Lesik (kl. IV), Wiktoria Pietkiewicz (kl. IV), Aleksandra Czerwińska (kl. Va), Zuzanna Lesik (kl. Vb), Łucja Jakubczyk (kl. Vb), Michał Borzuchowski (kl. VIa), Patrycja Sobiecka (kl. VIa), Maksymilian Wardak (kl. VIa), Agata Ożga (kl. VIb), Nikola Anuszewska (kl. VIb). Z tego miejsca bardzo pięknie dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie stypendium. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, w której pod kierunkiem pani Ewy Maciak zaprezentował swoje umiejętności wokalne chór szkolny. Na zakończenie uczniowie kl. IIa i IIb pod opieką pani Krystyny Osieckiej i pani Anety Chadryś przedstawili montaż słowno – muzyczny z wierszami i piosenkami o Kętrzynie. Po zakończeniu uroczystej akademii wszyscy wychowawcy wraz z uczniami poszczególnych klas udali się na chwilę do swoich klasopracowni po świadectwa, aby wreszcie móc się już cieszyć wakacjami.

Całej społeczności szkolnej życzymy udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i niezapomnianych wrażeń.

Do zobaczenia we wrześniu!

Uczniowie zdający z wyróżnieniem:

kl. IV

Olga Łozowska  – 5.90

Karol Stefański – 5,81

Laura Roguszka – 5,45

Gabriela Lesik – 5.09

Wiktoria Pietkiewicz – 5.0

Tomasz Giruć – 4.90

 kl. Va

Aleksandra Czerwińska – 5.18

kl. Vb

Zuzanna Lesik – 5.18

Łucja Jakubczyk – 5.09

Oliwia Wujko – Budzińska – 4.82

 kl. VIa

Michał Borzuchowski – 5.27

Patrycja Sobiecka – 5.18

Maksymilian Wardak – 5.09

Albert Zawadzki – 4.81

 kl. VIb

Agata Ożga – 5.91

Nikola Anuszewska – 5.27

Klaudia Pupek – 4.90

Both comments and pings are currently closed.