ZAJĘCIA PRZECIWDZIAŁAJĄCE AGRESJI Z ELEMENTAMI TRENINGU ZASTĘPOWANIA AGRESJI

warsztat2Wraz z początkiem nowego roku 2019 uczniowie klas IV – VI mieli możliwość pogłębienia swojej wiedzy i umiejętności na temat zachowań aprobowanych społecznie. W dniach 4,7,10 i 14 stycznia wzięli udział w zajęciach warsztatowych, których celem jest uczenie zachowań asertywnych jako alternatywnych wobec agresji. Ćwiczenia podczas odgrywania ról zachowań pożądanych społecznie pozwoliły z pewnością na pokazanie uczniom różnych alternatywnych form zachowania, których wykorzystywanie w codziennym życiu z pewnością przyczyni się do rozwijania umiejętności prospołecznych uczniów. Warsztaty poprowadziły Panie (mgr Elżbieta Gzegzuła i mgr Magdalena Fiedorczuk) z Powiatowej Poradni Psychologiczno -Pedagogicznej w Kętrzynie, za co bardzo serdecznie dziękujemy.