DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

IMG_0536

W styczniu wszystkie grupy przedszkolne zorganizowały uroczyste koncerty z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Celem spotkań było:

- wzmacnianie więzi emocjonalnej w grupie przedszkolnej i w gronie rodzinnym;

- uczenie szacunku do osób starszych;

- integracja społeczności przedszkolnej- dzieci, nauczycieli, babć i dziadków;

- stworzenie miłej atmosfery;

- prezentowanie umiejętności wokalnych, recytatorskich, tanecznych.

        W naszym przedszkolu zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tych szczególnych dniach pamiętamy o nich i dajemy im moc wzruszeń i radości. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w zakładkach grup.

Both comments and pings are currently closed.