DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DSCN9086

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. W dniu 18 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klas II A, B i klasy III przygotowali program artystyczny. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Były Jasełka, wiersze, piosenki i  pokazy taneczne. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany słodki poczęstunek. Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami.