BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to wyjątkowy i jedyny okres w roku, na który przypada czas wspaniałych, szalonych zimowych balów i zabaw. To czas świętowania, zabawy i wielkiego ucztowania. Kojarzy się z balami maskowymi, paradami i ulicznymi pochodami. Podczas wtorkowego poranka – 5 lutego, odbył się tak długo oczekiwany przez uczniów klas I – III, bal karnawałowy. Zabawa ta jest okazją do wspólnych pląsów . W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną: wróżek, czarownic, czarodziejów, księżniczek, króliczków , kotków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także swoimi wychowawcami. Rozrywkę uczestnikom balu zapewniła grupa animatorów, ze Szkoły Tańca „Zatańcz z Klasą” która nikomu nie pozwoliła się nudzić. W tańcu wirowały księżniczki, czarownice oraz różne postacie z bajek i książek. Solo, w parach, w kółkach i wężykach wszyscy bawili się wspaniale. Uczniowie chętnie uczestniczyli w konkursach prowadzonych przez animatorów.

Both comments and pings are currently closed.