WIOSENNY DZIEŃ TALENTÓW

 Obraz 951Dnia 29.03.2019r. w naszej szkole odbył się Wiosenny Dzień Talentów. Sala gimnastyczna zapełniła się dziećmi w kolorowych strojach i pomysłowych czapeczkach. Głównym celem imprezy była integracja uczniów  z oddziałów przedszkolnych oraz kl. I- VIII oraz motywowanie uczniów do prezentacji swoich talentów, zainteresowań i pasji.

Wiosenny Dzień Talentów przeprowadzony był w dwóch kategoriach wiekowych kl. I- III, oraz IV – VIII. Organizacją i przeprowadzeniem Wiosennego Dnia Talentów zajęli się uczniowie z Samorządu Uczniowskiego : Wiktoria P. Olga Ł. Laura R. Maciej T. oraz Oliwia W. Za przebieg imprezy odpowiedzialne były pani Marzena Jakubowska, Iwona Adamczyk, pan Radosław Wróbel, pani Aneta Chadryś, która pomagała w dekoracji sali oraz pani Barbara Graczyk. Powołano skład członków jury, którzy oceniali umiejętności wokalne, sportowe oraz muzyczne wykonawców. Na początku zabawy uczniowie prezentowali swoje talenty instrumentalne – gra na saksofonie , keyboardzie, sportowe – skakanie na skakance, jazdę na rolkach, hulajnodze oraz ćwiczenia gimnastyczne – akrobatykę. Wśród uczestników byli również i ci, którzy chcieli zaprezentować swoje umiejętności taneczne. Atrakcją Wiosennego Dnia Talentów był  pokaz mody ekologicznej prezentowany przez uczniów klasy Ib.  Inscenizację przygotowała pani Aneta Chadryś. Z modelkami wystąpił jeden model, który w swojej roli sprawdził się wyśmienicie. Kolejnym etapem zabawy było zorganizowanie przez uczniów Samorządu Uczniowskiego Familiady. Wystąpili Fachowcy - nauczyciele, kontra Praktykanci – uczniowie.  W tej konkurenci wygrali uczniowie. Na zakończenie konkursów wszyscy kandydaci otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców szkoły. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Both comments and pings are currently closed.