KONKURSY W RAMACH ŚWIATOWEGO DNIA ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

reprezentacja SP3.7

Dnia 29 marca 2019 w Szkole Podstawowej nr 5 w Kętrzynie odbyły się dwa konkursy dla uczniów klas VII. Oba  związane były ze Światowym Dniem Świadomości Autyzmu (2 kwietnia).  Naszą szkołę reprezentowały uczennice VIIa: Ola Czerwińska i Gabrysia Kołowiecka, których zadaniem było napisanie opowiadania. Temat poznały dopiero na miejscu, brzmiał następująco: „Wszyscy jedziemy na tym samym wózku”. Natomiast uczennice klasy VII b: Wiktoria Zielińska i Oliwia Stolarczyk brały udział w teście wiedzy o autyzmie.  Dziewczęta już odniosły sukces – wzbogaciły swoją wiedzę przygotowując się do konkursów, a o tym czy zdobędą miejsca na podium przekonają się 2 kwietnia podczas uroczystości miejskich obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

Both comments and pings are currently closed.