FINAŁ „SPORTOWEGO PRZEDSZKOLA”

received_2116480651780628Dnia 16.05.2019r. dzieci z grupy „Smerfy” i „Misie” uczestniczyły w  miejskich zawodach sportowych organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 4 w Kętrzynie pt. „Sportowe Przedszkole”.

W zawodach wzięło udział pięć kętrzyńskich przedszkoli wyłonionych w drodze eliminacji. Celem tego sportowego spotkania było integrowanie grup przedszkolnych, kształtowanie zachowań prozdrowotnych oraz wzbogacanie przeżyć poprzez szlachetne współzawodnictwo w duchu fair play. Przedszkolaki rywalizowały w wielu konkurencjach: rzut piłką do celu, skok w dal, rzut piłką lekarską, wyskok dosiężny, rzut oszczepem oraz biegi. Dzieci zdobyły drugie miejsce i otrzymały  puchar, złote medale, sensoryczne jeżyki oraz upominki w postaci piłek i domina. Ten dzień dostarczył wielu wrażeń i z pewnością na długo pozostanie w pamięci  przedszkolaków i ich Pań. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Both comments and pings are currently closed.