UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

DSCF2494

19 czerwca 2019r. mszą św. w kościele parafialnym św. Jerzego w Kętrzynie rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Tuż po godzinie 9.00, Pani Dyrektor Ewa Stadnicka oficjalnie rozpoczęła apel witając serdecznie przybyłych do „Trójki” gości, nauczycieli, uczniów i ich rodziców. Po przywitaniu przez Panią Dyrektor wszystkich zgromadzonych, głos zabrali: Radny Miasta Kętrzyn Pan Marian Toruński oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Paweł Zbiranek. Następnie Pani Dyrektor dokonała podsumowania pracy szkoły w kończącym się roku szkolnym 2018/2019 i wręczyła uczniom nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce oraz pracę na rzecz szkoły i środowiska, a także za 100% frekwencję. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie stypendium ufundowanego przez Burmistrza Miasta Kętrzyn oraz Radę Rodziców wybitnym uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. W tym roku szkolnym było aż 21 prymusów, a wśród nich znaleźli się:

 • Olga Łozowska (kl. VI) – 6,00
 • Karol Stefański (kl. VI) – 6,00
 • Marika Jurczak (kl. IVa) – 5,91
 • Agata Ożga (kl. VIIIb) – 5,80
 • Laura Roguszka (kl. VI) – 5,64
 • Magdalena Wieczorkowska (kl. IVb) – 5,64
 • Milena Małż (kl. Va) – 5,62
 • Hanna Zubowska (kl. Va) – 5,54
 • Antonina Kalinowska (kl. Vb) – 5,46
 • Klaudiusz Celiński (kl. VI) – 5,45
 • Jan Łozowski (kl. IVb)  – 5,45
 • Amelia Kmiecik (kl. IVb) – 5,45
 • Adam Mazurowski (kl. IVa) – 5,36
 • Joanna Radawiec (kl. IVa) – 5,27
 • Miłosz Ostapczuk (kl. IVa)  – 5,18
 • Julia Skutkiewicz (kl. IVa) – 5,18
 • Szymon Ruszczyk (kl. IVb)– 5,18
 • Nella Chrostek (kl. Va) – 5,15
 • Nikola Kras (kl. IVb) – 5,05
 • Michał Borzuchowski (kl. VIIIa) – 5,05
 • Julia Bałdyga (kl. Va) – 5,0.

Po części oficjalnej Pani Dyrektor podziękowała za poświęcenie, oddanie, lojalność oraz trud włożony w pracę na rzecz naszej szkoły Pani Danucie Karnej wieloletniej Sekretarz szkoły, która odchodzi na emeryturę.

Na zakończenie wszyscy wychowawcy wraz z uczniami poszczególnych klas udali się na chwilę do swoich klasopracowni po świadectwa, aby wreszcie móc się już cieszyć wakacjami.

Jeszcze raz dziękujemy Pani Danucie Karnej za wiele lat pracy na odpowiedzialnym i ważnym dla szkoły stanowisku sekretarza. W szczególny sposób dziękujemy jednak za ciepło, uśmiech, chęć pomocy i mnóstwo dobra, którego doświadczyliśmy z Pani strony. Życzymy Pani, aby czas zasłużonego odpoczynku przebiegał w zdrowiu, spokoju i radości. Prosimy też, aby często nas Pani odwiedzała, gdyż jest Pani bardzo ważnym członkiem naszej szkolnej wspólnoty.

Całej społeczności szkolnej życzymy zaś udanego wypoczynku i niezapomnianych wrażeń.

Do zobaczenia we wrześniu!

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Both comments and pings are currently closed.