SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA 2019 POD HASŁEM „NIE ŚMIECIMY – SPRZĄTAMY – ZMIENIAMY!”

20190920_091206

Dnia 20.09.2019r. została przeprowadzona akcja Sprzątanie Świata – Polska 2019 pod hasłem „Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy!”. W tym roku posprzątam mój kawałek Polski! Teren objęty sprzątaniem przez Szkołę Podstawową nr 3 w Kętrzynie to teren wokół szkoły, boisko szkolne, zieleń na zapleczach budynków wielorodzinnych przy ul. Chopina, Ogrodowej, pasy zieleni wzdłuż ulic Bydgoskiej, Dworcowej, Kraszewskiego, Limanowskiego, Tuwima, Brzechwy, Kochanowskiego, Norwida, Orzeszkowej, Konopnickiej, Granicznej oraz teren przy murach obronnych, ulice: Gałczyńskiego, Staromiejska, Zjazdowa, Struga, Krótka, Cukrownicza, Zatorze.

W akcji wzięli udział wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Tekst – Halina Moczyńska

Fotorelacja – Dorota Mendala

(zdjęcia: M. Żukowska,B. Graczyk, E. Łukomska, E. Uss, B. Jaremko)

Both comments and pings are currently closed.