BYĆ PRZEDSZKOLAKIEM TO FAJNA RZECZ

24 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione przez Sejm uchwałą z 13 września 2013 r. dla podkreślenia roli edukacji przedszkolnej w rozwoju i wychowaniu dziecka. Świętowanie Dnia Przedszkolaka miało na celu dostarczenie dzieciom kolejnych okazji do wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Od samego ranka dzieci mogły uczestniczyć w różnych atrakcjach zorganizowanych specjalnie dla nich. Nauczycielki starały się jak najbardziej uatrakcyjnić ten dzień. Nie zabrakło dmuchanych zjeżdżalni, sportowych rywalizacji, malowania buziek, konkursów plastycznych i wesołych tańców. Dzieci po zabawach na świeżym powietrzu miały przygotowane słodkie niespodzianki w salach. Był oczywiście też tort.  Radosny nastrój udzielił się wszystkim. Czekamy na kolejne obchody w przyszłym roku.

Tekst i fotorelacja – Marta Żukowska

Both comments and pings are currently closed.