DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA

20190927_113633

W piątek 27 września „Żuczki” i „Biedronki” wraz z paniami udały się na niezapomnianą wycieczkę. A wszystko to z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka. Gdzie byliśmy??? Odwiedziliśmy Kętrzyńską Stadninę Ogierów. Tam czekało nas niemało atrakcji! Mieliśmy okazję zobaczyć mnóstwo niezwykłych koni oraz wysłuchać historię powstania stadniny. Ponadto mieliśmy możliwość przesiewania owsa oraz pogłaskania kucyków. Zabawa z okazji Dnia Pieczonego Ziemniaka odbyła się w urokliwym klimacie wokół ogniska. Zabawa była świetna! Bardzo dziękujemy Panu Jerzemu, dyrektorowi stadniny za miłe przyjęcie i wspaniałe zorganizowanie czasu. Na pewno jeszcze dłuuugo będziemy wspominać naszą super wycieczkę! :-)

Tekst i fotorelacja: Marta Żukowska

Both comments and pings are currently closed.