PODCHODY JĘZYKOWE Z OKAZJI EUROPEJSKIEGO DNIA JĘZYKÓW

Z inicjatywy Rady Europy we współpracy z Komisją Europejską dzień 26 września obchodzony jest jako Europejski Dzień Języków.  Coraz bardziej postępująca globalizacja powoduje, że wzrasta potrzeba znajomości języków obcych. Znajomość jedynie języka angielskiego jest już niewystarczająca.   Dlatego w ramach obchodów tego Dnia w naszej szkole, nauczycielki j. angielskiego p. Elwira Uss, p. Kamila Kubot i j. niemieckiego p. Sylwia Oleksiak zorganizowały grę językową – PODCHODY JĘZYKOWE. W grze wzięli udział uczniowie głównie z klas siódmych i szóstych. Po podliczeniu punktacji zwycięzcami okazały się uczennice z klasy VII a: Nina Gembal, Marta Jakubczyk, Olga Łozowska i Wiktoria Pietkiewicz. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Tekst: Kamila Kubot

Both comments and pings are currently closed.