ŚWIĘTO TABLICZKI MNOŻENIA

plakat-1W tym roku szkolnym 4.10.2019 obchodziliśmy IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Tego dnia można było sprawdzić swoją wiedzę na dwa sposoby. Pierwszy z nich polegał na losowaniu przykładów z działaniami na korytarzu szkolnym. Za poprawne wypełnienie losu komisja konkursowa przyznawała odznaki eksperta. Na koniec dnia za największą liczbę odznak uczniowie otrzymywali drobne słodkości ufundowane przez Samorząd Uczniowski. Dodatkowo na lekcjach matematyki zorganizowano klasowe turnieje tabliczki mnożenia. Zostały one przeprowadzone przy pomocy nowoczesnych technologii informatycznych. Rozgrywki cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Najlepsi uczestnicy zostali nagrodzeni przez swoich nauczycieli matematyki. 

Tekst i fotorelacja: Radosław Wróbel

l

Both comments and pings are currently closed.