KONKURS PLASTYCZNY „KOLOROWA JESIEŃ”

IMG_20191010_094620

„Kolorowa jesień” w pracach plastycznych przedszkolaków

10 X 2019r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego – „Kolorowa jesień” zorganizowanego w oddziałach przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 3 w Kętrzynie. Zadaniem konkursowym było wykonanie ciekawej pracy plastycznej obrazującej naszą piękną kolorową jesień. Na konkurs wpłynęło 27 pomysłowych prac wykonanych różnymi technikami z użyciem rozmaitych materiałów plastycznych i przyrodniczych. Drobnymi upominkami i dyplomami nagrodzono starania wszystkich dzieci, które wykonały prace i przedstawiły m.in. kolorowe, jesienne drzewa, zwierzęta zamieszkujące lasy, kolorowe pejzaże, barwne wydzieranki. Ogromne podziękowania należą się rodzicom dzieci biorącym udział w naszym konkursie. To dzięki ich zaangażowaniu i pomocy nasi wychowankowie mogą rozwijać swoje zainteresowania plastyczne i wykonywać piękne prace. Jury w składzie: p.Roksana Małek, p. Ewa Jakoniuk i p. Marta Szadziewska postanowiły przyznać pierwsze miejsca pracom, które w sposób szczególny wyróżniły się ciekawym pomysłem, techniką wykonania i bogactwem użytych elementów artystycznych. I tak pierwsze miejsca w poszczególnych grupach wiekowych zajęli: Kacper T. (3 lata), Liliana J. (4 lata), Julia M. (5 lat) i Martyna L. (6 lat). Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, zaś laureatom serdecznie gratulujemy. Pokonkursowa wystawa prac zdobi nasz korytarz przedszkolny i można ją oglądać do końca października.

Tekst i fotorelacja: Ewa Jakoniuk

 

Both comments and pings are currently closed.