„NOWE ZE STAREGO” – SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO – TECHNICZNY

DSCF2691

Dn. 7 października 2019r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastyczno – technicznego – „Nowe ze starego” zorganizowanego w klasach I – III Szkoły Podstawowej nr 3 w Kętrzynie. Zadaniem konkursowym było wykonanie ciekawej pracy przestrzennej z odpadów. Na konkurs wpłynęło 27 pomysłowych prac wykonanych z różnych materiałów. Wśród prac były samochody, roboty, skarbonka, aparat fotograficzny, laptop, gitara, statek, huśtawka, struś i wiele innych. Uczniowie popisali się pomysłowością i kreatywnością.  Drobnymi upominkami nagrodzono starania wszystkich dzieci, które wykonały prace.

I miejsce zajęli uczniowie: Julia – kl. IIa, Maciej K. – kl. Ia, Maja O. – kl. Ia, Kacper K. – kl. Ib

II miejsce: Igor G. – kl. Ia, Oliwia M. – kl. Ia, Michał – kl. IIa

III miejsce: Borys S. – kl. Ia, Juliusz C. – kl. Ia, Weronika P. – kl. Ia, Diana – kl. IIa

Tekst: Halina Moczyńska

Fotorelacja: Dorota Mendala

Both comments and pings are currently closed.