WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLAS PIERWSZYCH

DSCN9936

18 października 2019 r. uczniowie klas: 1 „a” i 1 „b” razem z wychowawcami  wybrali się na wycieczkę do Centrum Aktywnego Wypoczynku „Gwarek” w Pięknej Górze k. Giżycka. W czasie wycieczki pod hasłem „Minionkowe psoty” uczniowie poznali Minionki we własnej osobie i sprawdzili czym tak naprawdę zajmują się małe stworki, gdy nie grają w filmie. Dzieci odwiedziły także laboratorium szalonego naukowca, zbudowały rakietę, zagrały w przygodową grę detektywistyczną oraz bawiły się na kolorowych dmuchańcach. Na końcu odnalazły skarb w Stumilowym Lesie i otrzymały minionkowe niespodzianki. Przygody dzieci zostały utrwalone na pamiątkowych zdjęciach.

Tekst: Roksana Małek

Fotorelacja: Roksana Małek, Halina Moczyńska

Both comments and pings are currently closed.