KARTKI DLA RODAKA

20191112_121258

W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie klas I-III i przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej nr 3 brały udział w ogólnopolskiej akcji „Kartka dla Rodaka”. Odpowiedzialne za przebieg akcji były panie Halina Moczyńska oraz Joanna Kołowrocka-Kot. Uczniowie naszej placówki samodzielnie lub z pomocą rodziców wykonały przepiękne kartki świąteczne dla naszych rodaków z Kazachstanu, Białorusi, Litwy, Ukrainy, Belgii, Obwodu Kaliningradzkiego, Gruzji. Łotwy i Armenii. Finał akcji przerósł oczekiwanie opiekunów. Dostarczono aż 115 pięknych, kolorowych kartek. Wierzymy, że spodobają się naszym Rodakom i sprawią im wiele radości!

                                                                                                 Tekst i fotorelacja: Joanna Kołowrocka-Kot

Both comments and pings are currently closed.