„HEJ, KOLĘDA, KOLĘDA I WIADOMO, JUŻ ŚWIĘTA”

DSCF3905

W naszej szkole też Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc śpiewamy kolędy. 13 grudnia odbył się VI Szkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych.  Szczególnie uczniowie klas młodszych wzięli w nim liczny udział. Znane i lubiane kolędy przeplatały się z mniej znanymi, ale równie pięknymi piosenkami. Jurorom wielką trudność sprawiła ocena wykonań utworów i przyznanie miejsc, ponieważ dzieci wprost zachwyciły swoim śpiewem, a uczniowie z klasy trzeciej również choreografią. Ocenie podlegały walory wokalne, wyczucie rytmu oraz ogólny efekt sceniczny.

A oto przyznane miejsca w poszczególnych kategoriach:

Klasy I – II:

I miejsce: Lena Jakimiuk – klasa Ib

Hanna Kawczyńska – klasa IIb

II miejsce: Julek Ciborski – klasa Ia

Emilia Dolińska – klasa IIb

Alicja Kowalewska – Tomczak – klasa IIb

III miejsce: Oliwia Milewska – klasa Ia

Ola Stefańska – klasa Ia

Wyróżnienie: Julia Ruszczyk – klasa Ib

Janek Cyrulik – klasa IIb

Klasy III – IV:

I miejsce: Sandra Milewska

Maja Roguszka

Zuzia Piotrowska

Sara Wyskiel

Klasy V – VIII:

I miejsce: Alicja Tymecka

Artykuł: Krystyna Osiecka

Fotorelacja: Barbara Graczyk

Both comments and pings are currently closed.