SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY KONKURS BOŻONARODZENIOWY

DSCF3917

02.12.2019r. został rozstrzygnięty szkolno – przedszkolny konkurs bożonarodzeniowy pt. „Anioł”, natomiast wręczenie nagród odbyło się 19.12.2019r. Konkurs polegał na wykonaniu Anioła w formie przestrzennej. Jego głównym celem było kultywowanie i podtrzymywanie świątecznych tradycji, prezentowanie ozdób bożonarodzeniowych, a także zachęcanie dzieci do aktywnego i twórczego spędzania wolnego czasu. Technika wykonania prac była dowolna i można było wykorzystać między innymi takie materiały jak: drewno, gips, tkaniny, nici, sznurki, słoma/siano, koronki, tasiemki, guziki itp. Na konkurs wpłynęło 46 prac więc jury miało duży problem z wyborem zwycięzców.  Podczas obrad brano pod uwagę: oryginalność, kreatywność i estetykę wykonania. Wszystkie prace konkursowe były wyeksponowane na wystawie pokonkursowej i zdobiły nasze szkolne korytarze.

Wszystkim uczniom i przedszkolakom biorącym udział w konkursie oraz ich rodzicom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wkład pracy. Gratulujemy nagrodzonym i życzymy kolejnych sukcesów!

Organizatorki konkursu: Marta Żukowska i Dorota Mendala

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

I KATEGORIA WIEKOWA – ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

I miejsce: Roksana Gotowska, Filip Chrzan, Alicja Jowsa, Agata Kawczyńska

II miejsce: Martyna Wlizło, Lena Kaszubowska

III miejsce: Joanna Milewska, Bartosz Janułajtys, Maja Tomko, Aleksander Łapuć, Jan Kabelis

Wyróżnienia: Dominik Kirpsza, Witold Świętoń, Martyna Świderska, Julia Marciniak, Franciszek Szklar, Aleksandra Dżus, Aleksander Maruszewski, Oliwier Pawlak, Kacper Waszkiewicz, Zuzanna Dyszkiewicz, Leonard Borak

II KATEGORIA WIEKOWA – KLASY I – III

I miejsce: Lena Jakimiuk, Ksawery Hartkiewicz, Liliana Radziul, Fabian Żydaniec, Karolina Gronkiewicz, Damian Gościński, Patrycja Gienieczko

II miejsce: Kacper Kosior, Dagmara Gotowska, Emilia Schubert, Igor Rutkowski

III miejsce: Oliwia Milewska, Urszula Hryniewicka, Julia Tomko, Maja Roguszka, Hanna Kawczyńska

Wyróżnienia: Sandra Milewska, Adam Filipski, Szymon Maruszewski

III KATEGORIA WIEKOWA – KLASY IV – VIII

I miejsce: Daria Hartkiewicz, Szymon Krzysztofowicz, Karol Stefański

Wyróżnienia: Julia Sadlak, Kacper Sadlak

 

Both comments and pings are currently closed.