I TYDZIEŃ FERII ZIMOWYCH

7c72adca-9bf6-42cd-95cd-8c028bf116f1

Już tradycją staje się, iż dzieci uczestniczące w półzimowisku nie mogą nudzić się w wolnym czasie. Tegoroczny pierwszy tydzień ferii minął w sposób interesujący
i pełen atrakcji. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Odbywały się w godzinach 9:00-14:00.Uczestnicy spędzali wolny czas w zorganizowany sposób. Doskonalili naukę jazdy na łyżwach na miejskim lodowisku, oglądali film w Kinie „Gwiazda” pt. „Urwis”, zdobywali umiejętności taneczne podczas zajęć „Zumba”,odwiedzili rodzinny salon zabaw „Bajkowa Kraina” oraz party studio „Kameleon”. Ponadto podczas zajęć z wychowawcą Pani Marzenka służyła swoją pomocą w zajęciach plastycznych. Dzieci pod jej kierunkiem wykonały pracę „Dom moich marzeń” z wykorzystaniem pasteli oraz wazony i kwiaty z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pod kierunkiem Pana Radosława chłopcy mogli doskonalić swoje umiejętności sportowe. Rozegrano w duchu fair play mecze piłki nożnej. Natomiast Pani Marta odpowiedzialna była za organizację turnieju gier planszowych. Podczas całego półzimowiska zapewniono również opiekę świetlicy w godzinach 7:00 – 9:00 oraz 14:00 – 16:00. Nad opieką uczestników i realizacją zaplanowanego programu czuwa Pani Barbara – kierownik ferii. O tym jak świetnie bawili się wszyscy świadczą zdjęcia zamieszczone poniżej.

Artykuł: Marta Żukowska

Fotorelacja: Marzena Kolenda

 

Both comments and pings are currently closed.