II TYDZIEŃ FERII ZIMOWYCH

cbfe05b4-ff9d-40be-a167-d98635195eae

Drugi tydzień ferii zimowych dobiegł końca. Podczas dwutygodniowej przerwy uczniowie spędzali aktywnie czas wolny. W tym tygodniu również nie brakowało atrakcji oraz zbaw organizowanych przez wychowawców pół-zimowiska. W drugim tygodniu uczniowie kl. I- III udały się do  KCK na warsztaty zielarskie z panią Martą oraz panią Marzeną były ciekawą interesującą lekcją , zabawą oraz zagadką dla najmłodszych. Dzieci mogły poznać róże zioła których jeszcze nie znały a można wykorzystywać w różnych potrawach. Wykazały się umiejętnością segregacji roślin jadalnych od niejadalnych. Chętnie uczestniczyły w zajęciach np: wykonaniu woreczków zapachowych do swoich domów. Natomiast starsza grupa pod opieką pana Radka udała się na warsztaty graficzne. Nie zabrakło również atrakcji takich jak : lodowisko – które okazało się hitem tej zimy, bajkowa kraina, zumba , kręgle oraz kino Gwiazda – bajka pt” Królewna śnieżka i fantastyczna siódemka”. Wychowawcy w tym tygodniu również wykazali się zdolnościami organizatorskimi m.in organizowane były gry i zabawy przy muzyce pod kierunkiem pani Marty, pan Radek zajął się zajęciami sportowymi, natomiast pani Marzena zajęciami plastyczno – manualnymi. Wychowawcy współorganizowali również wspólne zajęcia w celu integracji grup oraz urozmaicenia czasu wolnego.

Artykuł i fotorelacja: Marzena Kolenda

Both comments and pings are currently closed.