LAUREACI I WYRÓŻNIENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO – Memory Master

19 listopada 2019 roku 23 uczniów klas 4-7 naszej szkoły wzięło udział w ogólnopolskim konkursie leksykalnym z języka angielskiego. Konkurs jest nowatorskim narzędziem do aktywnego wspierania nauki słownictwa i do skutecznego motywowania. Konkurs sprawdzał wiedzę uczniów ale przede wszystkim w nowoczesny sposób ( za pomocą aplikacji ) zachęcał ich do zdobycia nowej wiedzy i odświeżenia tej już nabytej.

Laureatem konkursu ze 100 % wynikiem został uczeń klasy 7a – KAROL STEFAŃSKI

Laureatką III stopnia została uczennica klasy 6b – ANTONINA KALINOWSKA

Uczniowie wyróżnieni to : Aleksandra Dunaj, Nella Chrostek z klasy 6 a

Wiktor Łapuć z klasy 6b, oraz Adam Mazurowski z klasy 5 a.

Wszystkim uczniom serdecznie GRATULUJEMY ich wyników.

Konkurs przygotowały i przeprowadziły panie Elwira Uss i Kamila Kubot.

 

Both comments and pings are currently closed.