WARSZTATY WIELKANOCNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 REALIZOWANE ZDALNIE

90655450_2895664387138283_7596037567242305536_nŚwięta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne atrakcji i zwyczajów, które warto przekazywać młodszym pokoleniom. Tak też stało się w naszej szkole. 21 marca 2020r. Pani Aneta Chadryś i Pani Roksana Małek przeprowadziły zdalne warsztaty wśród uczniów klas I – IV z naszej szkoły. Każdy uczestnik, który zgłosił się na stronie Librus otrzymał gotowe materiały do wykonania prac związanych z tradycją świąt. Wszyscy stworzyli piękne dzieła tj. kury, zające wielkanocne. W szczególny sposób podziękowania przesyłamy rodzicom, którzy dali nam okazję do zdalnego spędzenia czasu w tym gorącym okresie przedświątecznym. Uczestnictwo w naszych warsztatach dało możliwość współdziałania rodziców i dzieci, oraz stworzyło warunki do rozwoju kreatywności i twórczości naszych dzieci.

Artykuł: Aneta Chadryś

Both comments and pings are currently closed.