ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE – REALIZOWANE ZDALNIE

IMG_20200326_171328Obraz (2)

Nasi ŚWIETLICZANIE  wykonują wiele prac plastycznych i przesyłają na pocztę mailową. Nauczyciele świetlicy szkolnej, panie Marzena i Iwona przesyłają dzieciom wiele ciekawych linków, które nie tylko uczą dzieci przez zabawę, ale również rozwijają zdolności manualne, recytatorskie, ruchowe.  Przykładowe strony internetowe dla dzieci to:

miastodzieci.pl.,oliloli- newelife.com  – 130 pomysłów na zabawy z dzieckiem w domu, rysowanie symetryczne ponad 70 wzorów do pobrania,

eduzabawy.com – Wielkanoc – dokończ obrazek karty pracy.

Ciastolina, jak zrobić w domu ciastolinę jak paly- doh? yotube.com.

Wierszyki dla dzieci przedszkolnych do recytacji. Rymowanki do pobrania – eduzabawy.com

i wiele innych, które uczniowie oraz rodzice otrzymują codziennie.

Poniżej przestawiam kilka przykładowych prac dla chętnych dzieci. Oczywiście z przesłanych linków mogą wybrać prace wg własnych upodobań. Teraz czekamy na wasze prace.

Dziękuję uczniom za wykonane prace : Juliuszowi C. kl I a, Adamowi F. kl I a , Julii R. kl I b, oraz Szymonowi K. ,IV za zaangażowanie się w realizacji ćwiczeń. Dziękujemy również rodzicom.

Tekst : Marzena Kolenda i Iwona Adamczyk

Fotogaleria: Marzena Kolenda