INFORMACJA O WOLNYCH MIEJSCACH W KLASACH I

Informujemy, że dysponujemy wolnymi miejscami do klas I.

24 wolne miejsca

Zainteresowane osoby mogą składać wnioski o przyjęcie do szkoły podstawowej w terminie od 29.04.2020r. do 08.05.2020r. Wzór formularza można pobrać ze strony szkoły: www.sp3ketrzyn.pl w zakładce Dla Rodziców lub na dole strony. W trosce o zachowanie zasad bezpieczeństwa oraz ograniczenia bezpośrednich kontaktów, Rodzice proszeni są o wypełnienie i podpisanie formularza, a następnie dostarczenie do placówki w wybranej formie:

elektronicznej na adres: sp3ketrzyn@wp.pl

lub papierowej.

Rodzicom, którzy wybiorą papierową formę dostarczenia formularza, przy głównym wejściu do szkoły udostępniamy skrzynkę podawczą, do której można wrzucić w zamkniętych kopertach podpisane formularze w dniach od 29.04.2020r. do 08.05.2020r.

Formularz-rekrutacyjny-dla-kandydata-rekrutującego-się-do-obwodowej-szkoły-podstawowej

Formularz-rekrutacyjny-dla-kandydata-rekrutującego-się-do-szkoły-podstawowej-spoza-obwodu-szkoły