DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 3 odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, wiceburmistrz Maciej Wróbel, naczelnik Miasta Kętrzyn – pani Katarzyna Kopeć oraz uczniowie. W części oficjalnej głos zabrała pani dyrektor Ewa Stadnicka, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wspólnie z wicedyrektorem – panią Ewą Żołnacz – wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły. W części artystycznej, który w tym roku odbył się w stylu country, uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pani Anety Chadryś i Eweliny Kopyczyńskiej tańcem, śpiewem i wierszem wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Dla nauczycieli jak również całej obsługi czekał upominek, który przekazali uczniowie wraz z samorządem naszej szkoły. Pani Aneta Chadryś śle serdeczne  podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do przygotowania Dnia Edukacji Narodowej.

Artykuł: Aneta Chadryś

Fotorelacja: Barbara Graczyk