Konkursy

IMG_20161127_220044

KARTKA ŚWIĄTECZNA-regulamin, karta zgłoszeniowa, oświadczenie

679152rzoh861uxv

W związku z Międzynarodowym Dniem Postaci z Bajek, który jest obchodzony 5 listopada, zapraszamy uczniów szkół podstawowych i przedszkoli do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym  „Odbicie duszy, zwierciadło serca – baśniowy portret w ramie zamknięty”  pod  honorowym patronatem Burmistrza Ropczyc oraz TVP3 Rzeszów. 

Regulamin konkursu ogólnopolskiego 2020

679152rzoh861uxv

Muzeum Lizaka oraz Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym: „Mój wymarzony lizak”.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku od 3 do 15 lat.

Każdy uczestnik wykonuje tylko jedną pracę w dowolnej technice płaskiej: rysowanie, malowanie, wyklejanie (z wyjątkiem technik nietrwałych oraz komputerowych
i przestrzennych) w formacie A4.

Szczegóły i wymogi formalne w Regulaminie konkursu (w załączeniu).

Szkoła lub placówka może przysłać nieograniczoną liczbę prac. 

Gratyfikacje: 

Każdy uczestnik konkursu za wykonaną pracę otrzyma dyplom oraz bezpłatny bilet wstępu do Muzeum Lizaka w Jaśle.

Ponadto w trzech kategoriach wiekowych zostanie przyznana Nagroda Główna, tj:
Bezpłatny wstęp całej grupy/klasy Laureata konkursu do Muzeum Lizaka, połączony z wyrobem własnych lizaków oraz obiadem w restauracji „u Schabińskiej”.

Termin nadsyłania prac: 11.12.2020 r.

Serdecznie zapraszamy!!!

Telefon:  510 925 000
E-mail: kontakt@muzeumlizaka.pl 

http://www.uschabinskiej.pl/
https://www.facebook.com/muzeumlizaka/ 

Regulamin Konkursu Mój wymarzony lizak 2020

A4_PLAKAT Lizak

679152rzoh861uxv

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Olsztynie serdeczne zaprasza dzieci z województwa warmińsko-mazurskiego do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. ”Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuje produkty krajowe”.
Celem konkursu jest budowanie świadomości zakupowej wśród dzieci, a także kształtowanie patriotyzmu konsumenckiego od najmłodszych lat.

Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach wiekowych:

•    klasy I-III
•    klasy IV-VI
Zgodnie z regulaminem konkursu pt. ”Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuje produkty krajowe” w pracach plastycznych uczniów klas IV-VI  obowiązkiem jest wykorzystanie w swojej pracy oznaczenia PRODUKT POLSKI.
Formularze zgłoszeniowe i Prace konkursowe, należy przekazać do Organizatora w formie elektronicznej (zdjęcie lub skan/plik w formacie JPG, TIFF, PDF itp.) drogą mailową w nieprzekraczalnym terminie do dnia 11 listopada 2020 r. na adres: konkurs.olsztyn@kowr.gov.pl

w tytule wpisując: KONKURS PLASTYCZNY – „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”

Regulamin wraz z niezbędnymi załącznikami jest dostępny poniżej oraz na stronie internetowej https://www.kowr.gov.pl/o-kowr/informacje-z-regionow/konkurs-plastyczny-dla-uczniow-szkol-podstawowych-woj-warminsko-mazurskiego

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Regulamin Konkursu Plastycznego_KOWR_OT_Olsztyn