Konkursy

 

679152rzoh861uxv

KONKURS

CZEKOLADOWE CIASTO 

czekoladowe-ciasto-z-owocami-lata

Z okazji przypadającego 12 kwietnia Międzynarodowego Dnia Czekolady 

Samorząd Uczniowski organizuje konkurs na najbardziej czekoladowe ciasto 

Ciasto należy dostarczyć w dniu rozstrzygnięcia konkursu dnia 12.04.2018 r ( czwartek)  o godz 9:00.

Dotyczy klas I – VII – 1 ciasto na klasę .

Przedstawiciel Samorządu klasowego, będzie reprezentantem swojej klasy i wypieku czekoladowego ciasta.

Ciasta zostaną ocenione na korytarzu szkolnym przy stołówce szkolnej .

Jury w składzie: dyrektor Ewa Stadnicka, zastępca Ewa Żołnacz , sekretarz Danuta Karna.

 Opiekunowie  Samorządu Uczniowskiego-  p. Marzena Jakubowska, p. Teresa Kopczyńska.

679152rzoh861uxv

ketrzynski-baner-nmketrzyn

MIEJSKI KONKURS

NA ,,NAJCIEKAWSZY STRÓJ Z CZASÓW

WOJCIECHA KĘTRZYŃSKIEGO”

SKIEROWANY DO WSZYSTKICH MIEJSKICH PRZEDSZKOLI.

 

regulamin: konkurs miejski strój W. KETRZYŃSKI

679152rzoh861uxv

konkurs_plastyczny

„ SUPER DZIEWCZYNA”

Cele konkursu:

  • Rozwijanie kreatywności oraz uzdolnień uczniów,
  • Wzbogacenie i rozwijanie różnorodnych form i technika plastycznych ,

Technika wykonania prac : dowolna, format pracy A 4,

Praca dotyczy : wyłącznie chłopców,

Warunki uczestnictwa:

  1. Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych:

I – chłopcy oddziały przedszkolne,

II – chłopcy kl. I – III szkoły podstawowej,

III – chłopcy kl. IV – VII szkoły podstawowej,

Opis pracy:

  • Każda praca powinna zawierać kartę informacyjna ( z tyłu pracy),
  • Każdy uczestnik z tyłu pracy -podpisuje jaką koleżankę np. ( narysował) .
  • Imię i nazwisko autora,
  • Klasa i wiek ucznia,
  • Imię i nazwisko nauczyciela – opiekuna ucznia,

Kryteria oceny:

  • Trudność wykonania,
  • Wyrażenia estetyczne( pomysłowość, atrakcyjność),
  • Samodzielność wykonania ( pracochłonność),

Termin składania  prac: 05.03.2018r

  1. Prace konkursowe należy dostarczyć do wychowawców klas ( które zostaną przekazane p. Marzenie Jakubowskiej),
  2. Pracę będzie oceniała komisja konkursowa powołana przez organizatora.

Organizator:                                                                        Komisja konkursowa:

p. Marzena Jakubowska                                                        p. Justyna Kamińska

p. Teresa Kopczyńska                                                           p. Marta Łozowska

 

679152rzoh861uxv

ketrzynski-baner-nmketrzyn

MIEJSKI KONKURS LITERACKI „Przygoda z Wojciechem Kętrzyńskim
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJUM

Regulamin-konkursu

679152rzoh861uxv

0001

 

679152rzoh861uxv

Maski karnawałowe

KONKURS PLASTYCZNY

           Samorząd Uczniowski

 ogłasza

 SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

„ Najpiękniejsza maska Karnawałowa 2018”

CELE  KONKURSU:

- rozwijanie kreatywności, wrażliwości artystycznej oraz uzdolnień dzieci i młodzieży,

- pielęgnowanie tradycji karnawałowych,

- wzbogacenie i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych.

REGULAMIN

Warunki uczestnictwa:

1.Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych:

I kategoria – uczniowie klas I-III szkół podstawowych

II kategoria – uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych

2. Technika pracy – dowolna (wyklejana, naklejana, wydzierana, z użyciem tkaniny, papieru, cekinów, piór itp.)

3. Forma pracy – przestrzenna (do noszenia/przyłożenia na/do twarzy)

Opis pracy:

1. Każda praca powinna być opatrzona trwale kartą informacyjną z następującymi danymi (z tyłu maski):

Imię i nazwisko autora,

Klasa i wiek ucznia,

Imię i nazwisko nauczyciela- opiekuna ucznia.

Kryteria oceny:

• Trudność wykonania

• Wrażenia estetyczne (pomysłowość, atrakcyjność)

• Samodzielność wykonania (pracochłonność) – ewentualnie pomoc rodzica.

  • Prace wykonane przez rodziców będą dyskwalifikowane !!!

Składanie prac: Termin składania prac: 15.01.2018r

1. Prace konkursowe należy dostarczyć do wychowawców klas.( które zostaną przekazane P. Marzenie Jakubowskiej).

Wyniki:1. Laureaci konkursu i ich opiekunowie zostaną powiadomieni o wynikach odbioru nagród,2. Zostanie zorganizowana wystawa prac konkursowych dnia 16.01.2018r3. Pracę będzie oceniała komisja konkursowa powołana przez Organizatora.4. Organizator zastrzega sobie prawo do zatrzymania i wykorzystania złożonych prac. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

  Komisja konkursowa: dyrektor p.Ewa Stadnicka, Zastępca p. Ewa Żołnacz, sekretarka p. Danuta Karna

  Organizatorzy : p. Marzena Jakubowska p. Teresa Kopczyńska.

679152rzoh861uxv

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Regulamin konkursu kolęd (2)

679152rzoh861uxv

plakat

679152rzoh861uxv

KONKURS ŚWIĄTECZNY

„ Na najładniejszą choinka bożonarodzeniową 2017r”

Choinkę należy dostarczyć do dnia 01.12.2017r ( do wychowawców klas, grup przedszkolnych ).

Prace wyeksponowane będą na korytarzu szkolnym

Warunki uczestnictwa:

- konkurs kierowany jest do wszystkich uczniów szkoły , oraz dzieci grup przedszkolnych,

- technika wykonania techniki jest dowolna,

- praca przestrzenna,

- wysokość choinki nie mniejsza niż 20 cm

- nie większa niż 1 m

- oceniana będzie pomysłowość twórcy, oryginalność pracy oraz estetyka wykonania,

- każda choinka powinna być podpisana ( imię i nazwisko klasa, grupa)

PRACE KTÓRE ZAJMĄ MIEJSCA NIE BĘDĄ ZWRACANE !

Organizatorzy : p. Marzena Jakubowska, p. Teresa Kopczyńska.

 

logo Choinki na konkurs

 

679152rzoh861uxv

 OGŁOSZENIE

BIBLIOTEKA SZKOLNA OGŁASZA KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I-III „MÓJ MIŚ”.

TECHNIKA I FORMA WYKONANIA PRAC DOWOLNA.

TERMIN SKŁADANIA PRAC DO BIBLIOTEKI- 22 LISTOPADA 2017 R

KRYTERIA OCENY: KREATYWNOŚĆ I SAMODZIELNOŚĆ

 

Mój MIś WAZNE

 

679152rzoh861uxv

Plakat (2)-page-001

 

679152rzoh861uxv

KONKURS  PLASTYCZNY

„ SPÓDNICA WIDZIANA OCZAMI DZIECKA”

Przenieś, się w świat fantazji i pokaż nam jak wyglądają

Spódnice: „ najkrótsza” „ najdłuższa”” najbardziej zakręcona” 

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU UCZNIÓW

KLAS  I – II – III

  1. Przygotuj pracę plastyczną dowolną techniką w formacie
  2. Prace konkursowe prosimy dostarczyć do 23. 10. 2017r
  3. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
  4. Wyniki konkursu ogłosimy 26.10.2017r.

 Samorząd Uczniowski i opiekunowie samorządu

Jury konkursu : p.Marzena Jakubowska,p. Barbara Jaremko, p.Justyna Kamińska.

logo spódnicy

 

 

 

 

 

 

679152rzoh861uxv

K O N K U R S

NA NAJBARDZIEJ POMYSŁOWĄ DYNIĘ

NA HALLOWEEN !

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU UCZNIÓW

KL. IV, V, VI, VII

ODDZIAŁY  PRZEDSZKOLNE

  • Projekt powinien być przestrzenny
  • Komisja oceni, pomysłowość, estetykę, kolorystykę
  • Pracę należy podpisać drukowanymi literami imię nazwisko klasa i wychowawca.
  • Zgłaszanie prac od 20.10.2017 do 27.10.2017r
  • Rozstrzygniecie i rozdanie nagród 31.10.2017r

Samorząd Uczniowski oraz opiekunowie samorządu

Jury konkursu: p. Marzena Jakubowska, p. Barbara Jaremko, p. Teresa Kopczyńska.

 

 dynia

 

679152rzoh861uxv

KONKURS_BARWY[1]

Grupa IV „Motylki” zaprasza dzieci z przedszkola do udziału

w konkursie plastycznym „Barwy jesieni”.Konkurs będzie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:
I kategoria: dzieci 3-letnie, 4-letnie
II kategoria: dzieci 5 letnie,: 6-letnie.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy w formacie A4,  techniką dowolną.Temat pracy: „Barwy Jesieni”. Prace muszą być wykonane samodzielnie i indywidualnie przez dzieci. Prace powinny zawierać imię i nazwisko dziecka, wiek, oraz grupę. Każdy uczestnik może wykonać 1 pracę. Termin wykonania prac: 03.11.2017 r.

Rozstrzygnięcie konkursu „Barwy jesieni”

W kategorii dzieci 3-4 letnich W kategorii dzieci 5-6 letnie
 

I miejsce

 

  1. Pniewski Szczepan Wit gr. IV
  2. Hanna Kowalczyk gr. IV
  3. Brajan Popielarz gr. I
  4. Pola Pniewska gr. I
  5. Maja Jakoniuk gr. II
  6. Nadia Popielarz gr. I
  7. Fabian Giniewicz gr. II
  8. Emilia Dolińska gr. II
  9. Łukasz Woźniak gr. II
  10. Maja Osiecka gr. III
  11. Jakub Horockiewicz gr. II

 

 

II miejsce

 

  1. Marta Ożańska gr. IV
  2. Julia Marciniak gr. Iv
  3. Alicja Jowsa gr. I

 

  1. Weronika Paździor gr. I
  2. Julia Ruszczyk  gr. I
  3. Alicja Łopacka gr. III
  4. Marcel Narewski gr. I
  5. Paulina Szczubełek gr. II
  6. Jakub Kempczyński gr. II
  7. Karolina Wlizło gr. II
  8. Michał Bodnar gr. II
  9. Filip Osiecki gr. III

10.Michał Roguszka gr. I

11.Aleksander Maruszewski gr. I

12. Paweł Bałdyga gr. II

 

 

III miejsce

 1.Tomek Paździor gr. IV2. Anna Sakowska gr. I

  1. Gaja Czepułkowska gr. II
  2. Michał Milewski gr. II
  3. Szymon Maruszewski gr. II
  4. Hania Kawczyńska gr. II

 

 

 

 

679152rzoh861uxv