Najlepsi uczniowie

NAJLEPSI UCZNIOWIE W PIERWSZYM PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

klasa IA

Billaud Klara

Billaud Weronika

Gierszewska Oliwia

Milewska Sandra

Piotrowska Zuzanna

Roguszka Maja

Schubert Emilia

Ulkowski Fabian

 Wójcicki Fabian

 Wujko – Budiński Fabian

Wyskiel Sara

Maluchnik Oliwia

1a

klasa 1B

 Gronkiewicz Karolina

Klesz Wiktoria

Łuksza Olaf

Moszczyńska Gabriela

Pietraszka Piotr

Strankowski Fabian

Tomko Julia

Towarnicka Lena

Wojciechowska Alicja

1b

klasa II 

 Łapuć Hubert

Zawadzki – Rymsza Bartosz

Cichomska Lena

Cabaj Daria

 Wojciechowska Hanna

 

klasa 3A

 Jurczak Marika

Mazurowski Adam

Ostapczuk Miłosz

Rdawiec Joanna

Skutiewicz Julia

Wikira Wiktoria

 Zubel Oliwier

3a1

 

klasa 3B

Papiński Franciszek

Wieczorkowska Magdalena

Kmiecik Amelia

Ruszczyk Szymon

Wojciechowski Michał

Łozowski Jan

Kras Nikola

Giruc Piotr

Woźniak Kinga

3b1

 

klasa 4A

 Małż Milena -5,67

Zubowska Hanna- 5,42

 Bałdga Julia – 5,08

 Chrostek Nella- 5,00

 Kowalski Adrian – 4,94

 Korowaj Piotr – 4,75

4a

klasa 4B

Antonina Kalinowska – 5,25

Tymecka Alicja – 5,25

Łapuć Wiktor – 5,00

Winiarz Piotr – 5,00

klasa 5

Łozowska Olga – 5,82

Stefański Karol- 5,55

Roguszka Laura – 5,55

DSCN7588

klasa 6B

Zuzanna Lesik - 5,00

DSCN7574

klasa 7B

Agata Ożga- 5,29

DSCN7565

 


Najlepsi uczniowie w I półroczu roku szkolnego 2016/2017

Klasa I

Lena Cichomska, Hanna Wojciechowska, Hubert Łapuć, Bartosz Zawadzki – Rymsza, Milena Brzózka, Daria Cabaj, Szymon Burdzy, Szymon Krzysztofowicz, Zofia Wojciechowska, Julia Sadlak

Klasa IIA

Alicja Bepirszcz, Marika Jurczak, Adam Mazurowski, Miłosz Ostapczuk, Wiktoria Wikira,  Julia Skutkiewicz, Joanna Radawiec, Oliwier Zubel 

Klasa IIB

Amelia Kmiecik, Magdalena Wieczorkowska, Michał Wojciechowski, Nikola Kras, Dominik Szałata, Szymon Ruszczyk, Franciszek Papliński, Jan Łozowski

Klasa IIIA

Wiktoria Zapałowska,  Milena Małż, Julia Bałdyga, Hanna Zubowska, Maciej Wąsiewicz, Oliwia Policha, Nella Chrostek,  Jakub Pruszyński

Klasa IIIB

Alicja Tymecka, Wiktor Łapuć,  Piotr Winiarz,  Antonina Kalinowska, Szymon Drewniak

Klasa IV

Olga Łozowska -5,54

Laura Roguszka-5,45

Karol Stefański-5,45

Tomasz Giruć -4,81

Gabriela Lesik-4,81

Klasa VA

Aleksandra Czerwińska – 4,73

Klasa VB

Zuzanna Lesik – 4,72

Klasa VIA

Maksymilian Wardak – 5,0

Patrycja Sobiecka- 4,91

Klasa VIB

Agata Ożga -5,64

Nikola Anuszewska- 5,09

linia

Najlepsi uczniowie w  roku szkolnym 2015/2016

Klasa IA

DSCF6084

Miłosz Ostapczuk, Wiktoria Wikira, Marika Jurczak, Julia Skutkiewicz, Joanna Radawiec, Adam Mazurowski

Klasa IB

DSCF6088

Amelia Kmiecik, Robert Jachimczyk, Szymon Ruszczyk, Franciszek Papliński, Jan Łozowski, Piotr Giruć, Dawid Górny, Magdalena Wieczorkowska

Klasa IIA

DSCF6049

Adrian Kowalski, Wiktoria Zapałowska, Magdalena Kądziela, Milena Małż, Noemi Kowejsza, Hanna Zubowska, Maciej Wąsiewicz, Oliwia Policha, Nella Chrostek,  Jakub Pruszyński, Maja Gaszczyńska

Klasa IIB

DSCF6067

Alicja Tymecka, Wiktor Łapuć, Kornelia Wołczek, Piotr Winiarz, Maria Jakowicz,  Jakub Kuciej, Antonina Kalinowska, Aleksander Wojciechowski, Mateusz Mikołajczyk, Szymon Drewniak

Klasa III

DSCF6035

Tomasz Giruć, Olga Łozowska, Karol Stefański, Laura Roguszka

Klasa IVA

DSCF6076

Aleksandra Czerwińska – 4,73

Klasa IVB

DSCF6064

Oliwia Wujko – Budzińska – 4,9

Monika Jabłońska – 4,72

Klasa VA

DSCF6023

Patrycja Sobiecka – 4,72

Natalia Pruszyńska – 4,72

Klasa VB

DSCF6044

Agata Ożga – 5,45

Nikola Anuszewska – 4,91

Klasa VI

DSCF6016

Dominika Modzelewska – 5,54

Anna Wyszkowska – 5,54

Dominika Graczyk – 5,36

Hanna Lender – 5,27

Uczennice otrzymały stypendium naukowe z tytułu uzyskania bardzo dobrych wyników w nauce w I półroczu roku szkolnego 2015/2016 przyznane przez Burmistrza Miasta Kętrzyn Krzysztofa Hećmana.

linia

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2014/2015

Klasa IA

DSCF6218

Adrian Kowalski, Magdalena Kądziela, Hanna Zubowska, Wiktoria Zapałowska, Jakub Pruszyński, Nella Chrostek, Milena Małż, Maja Gaszczyńska, Maciej Wąsiewicz

Klasa IB

DSCF6210

Maria Jakowicz, Wojciech Lizak, Wiktor Łapuć, Urszula Kudzin, Alicja Tymecka, Szymon Drewniak, Aleksander Wojciechowski, Antonina Kalinowska, Kornelia Wołczek

Klasa II

DSCF6203

Tomasz Giruć, Olga Łozowska, Karol Stefański, Laura Roguszka, Klaudiusz Celiński

Klasa III

DSCF6230

Maciej Wojciechowski, Aleksandra Czerwińska, Oliwia Wujko-Budzińska, Amelia Wojciechowska, Patryk Lender

Klasa IVA

DSCF6198

Patrycja Sobiecka – 5,18

Natalia Pruszyńska – 5,18

Michał Borzuchowski – 5,0

Maksymilian Wardak – 4,91

Aleksandra Domaszczyńska – 4,82

Klasa IVB

DSCF6250

Agata Ożga – 5,6

Nikola Anuszewska – 5,0

Klaudia Pupek – 4,82

Klasa V

DSCF6176

Anna Wyszkowska – 5,36

Dominika Graczyk – 5,18

Hanna Lender – 5,09

Dominika Modzelewska – 5,09

Uczennice otrzymały stypendium naukowe z tytułu uzyskania bardzo dobrych wyników w nauce w I półroczu roku szkolnego 2014/2015 przyznane przez Burmistrza Miasta Kętrzyn Krzysztofa Hećmana.

Klasa VI

DSCF6252

Natalia Jowsa – 5,63

Katarzyna Pastuszuk – 5,18

Edyta Brzózka – 5,18

Uczennice otrzymały stypendium naukowe z tytułu uzyskania bardzo dobrych wyników w nauce w I półroczu roku szkolnego 2014/2015 przyznane przez Burmistrza Miasta Kętrzyn Krzysztofa Hećmana.