Archive for Styczeń 20th, 2019

KONKURS LITERACKI „LEGENDY O KĘTRZYNIE” – II EDYCJA

Konkurs literacki został zorganizowany przez Towarzystwo Miłośników Kętrzyna i Szkołę Podstawową nr 1 w Kętrzynie. Trwał od października do 20 grudnia 2018 roku. Konkurs miał na celu rozwijanie wyobraźni i wrażliwości, rozwijanie umiejętności literackich, uwrażliwienie na piękno i bogactwo języka ojczystego. Najciekawsze prace z naszej szkoły napisali Laura Roguszka i Karol Stefański z klasy VI A. Wyróżnienie otrzymał Karol Stefański.

Gratulujemy Karolowi i życzymy kolejnych sukcesów. Więcej »

PÓŁZIMOWISKO 2019 r.

pobraneW czasie ferii zimowych  tj. od 21.01-03.02. 2019 r. w Szkole zorganizowane zostanie półzimowisko dla uczniów naszej szkoły. Zapraszam chętnych rodziców do zapisywania swoich dzieci. Zajęcia prowadzone  będą w godzinach od 9:00 do 14 :00. Dostępna będzie świetlica szkolna przed i po zajęciach tj. od 7:00 do 9:00 oraz od 14:00-16:00. W programie zajęć feryjnych liczne atrakcje – lodowisko, Bajkowa Karina, Kino Gwiazda, Zumba, kulig. Uczestnicy półzimowiska będą pod opieką nauczycieli pracujących w naszej szkole. Uczestnicy objęci zostaną całodziennym wyżywieniem – II śniadanie, obiad oraz podwieczorek. Koszt wyżywienia 100 zł.  Zgłoszenia do 15 stycznia.

Serdecznie zapraszam.

Kierownik półzimowiska