Archive for Czerwiec 2nd, 2019

DZIEŃ DZIECKA – PODZIĘKOWANIA

Rada Rodziców serdecznie dziękuje darczyńcom za okazane wsparcie przy organizacji imprezy z okazji Dnia Dziecka:
- firmie Signify Poland sp. z o.o O/Kętrzyn,
- salonowi T-Mobile,
- SKOK Kasa Stefczyka O/Kętrzyn,
- PPHU Paulina K. Sikorski.

Dziękujemy również wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i przebieg imprezy.

DZIEŃ DZIECKA

W piątek 31 maja w naszej szkole odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Rada Rodziców przygotowała nagrody, gadżety oraz poczęstunek. Stroną sportową zajęli się nauczyciele
M. Łozowska, M. Duczek oraz B. Jaremko.  Uczniowie rywalizowali między sobą w 12 konkurencjach sportowych. W miłej i wesołej atmosferze każde dziecko mogło wykazać się swoimi sportowymi umiejętnościami. Na zakończenie festynu odbył sie mecz piłki nożnej między nauczycielami, rodzicami a uczniami.

Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie Dnia Dziecka w naszej szkole, a także uczniom klas VIII za przeprowadzenie konkurencji sportowych.