Archive for Luty 11th, 2021

INFORMACJA O NABORZE UCZESTNIKÓW – UCZNIÓW DO UDZIAŁU W PROJEKCIE p.n. „TIK W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W KĘTRZYNIE”

programy-regionalne-fundusze-europejskie

Ogłasza się nabór uczestników – uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Zientary – Malewskiej na zajęcia dodatkowe pozalekcyjne w ramach projektu pn. „TIK w Szkole Podstawowej nr 3 w Kętrzynie” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa: RPWM.02.00.00 ,,Kadry dla gospodarki”, Działanie: RPWM.02.02.00 „Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów”, Poddziałanie: RPWM..02.02.01 „Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów – projekty konkursowe”.

Rekrutacja do projektu prowadzona będzie w terminie od 12 lutego do 22 lutego 2021 r.

Dokumenty aplikacyjne można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej szkoły oraz dziennika elektronicznego Librus. Dokumenty rekrutacyjne (w oryginale) należy składać do skrzynki zdawczej, która znajduje się w korytarzu przy drzwiach wejściowych  Szkoły Podstawowej nr 3, ul. Bydgoska  w Kętrzynie. Udział w Projekcie jest bezpłatny. Szczegóły udziału znajdują się w Regulaminie rekrutacji  i uczestnictwa w projekcie.

Dokumenty rekrutacyjne do pobrania:

KARNAWAŁ 2021

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 11 lutego 2021 roku.

W naszych klasach pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, Żółwie  Ninja, Batmany, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały szkołę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.