WSPIERAMY NADIĘ

IMG_20191115_104249[1]

Kochani, dnia 14 listopada 2019r. odbył się kiermasz ciast dla przeuroczej młodej kobietki, potrzebującej wsparcia – Nadii Sz. Z pomocą wielu wspaniałych, młodych osób z naszej szkoły, zebraliśmy kwotę w wysokości 2514 zł., która ma pomóc jej w rehabilitacji oraz leczeniu.

Na szczególne wyróżnienie za zaangażowanie w prace związane z akcją zasłużyli: Wiktoria – pomysłodawczyni tego przedsięwzięcia, Laura, Nina, Kuba i Karol z 7a; Ada, Ola i Wiktoria z 8a oraz Maja z 3a. Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom, pracownikom i uczniom naszej szkoły za aktywny udział oraz cudownym rodzicom za wsparcie finansowe, pyszne smakołyki i pomoc w działaniach.

Ogromne podziękowania dla wszystkich uczestników akcji od Nadii i całej jej rodziny.

Pedagog szkolny – Małgorzata Jaświn