AKCJA „POMAGAM”

Po feriach w naszej szkole powstała grupa POMAGAM stworzona z uczniów klas V-VIII. Grupa ta miała za zadanie pomagać swoim młodszym kolegom i koleżankom w czasie przerw. Młodsi często korzystali z pomocy przy automacie, w znalezieniu swojej klasy, czy otwarciu szafki. Niby nic, a jednak pomoc starszych kolegów i koleżanek ułatwiała często w trudnych dla najmłodszych sytuacjach. Grupa POMAGAM wykazała się dużą empatią i chęcią niesienia pomocy swoim młodszym kolegom i koleżankom. To była piękna inicjatywa, która z każdym tygodniem zdobywała chętnych do niesienia pomocy. Uczniowie z przyjemnością angażowali się w niesienie pomocy.

Dziękuję za udział następującym osobom:  Wiktoria, Nina, Marta, Laura, Olga, Ada, Rozalia, Ala, Klaudia, Nikola, Oliwia,  Zosia, Kornelia, Łucja, Malwina, Kinga, Ola, Eryk, Michał, Kuba, Karol, Maciej, Michał, Jakub.

Z wyrazami szacunku pozdrawiam i dziękuję. Małgorzata Jaświn