II PRZEDSZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

14 grudnia 2020r. w oddziale przedszkolnym odbył się II Przedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek, a także umożliwienie dzieciom zaprezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych. W konkursie wzięło udział 10 najodważniejszych uczestników. Pięknie ubrani, z uśmiechem na twarzy i bez żadnej tremy zaprezentowali tradycyjne polskie kolędy i pastorałki.  Spotkanie odbyło się w wesołej i rodzinnej atmosferze. Uczestników oceniało jury składające się z nauczycieli pracujących w naszej szkole. Głównymi laureatkami konkursu zostały: w kategorii 3-4 lat- Joanna K. z gr. Żuczki, a w kategorii 5-6 lat- Kalina Sz. z gr. Pszczółki. Pozostałe dzieci zdobyły kolejno miejsca drugie, trzecie i wyróżnienia. Na wielkie brawa zasługuje także występ 5-letniego Maksymiliana K., który sam zagrał kolędę na keybordzie. Każdy uczestnik konkursu za swoją prezentację i piękny śpiew otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrodę niespodziankę. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pracę włożoną w przygotowanie dzieci do konkursu. Samym uczestnikom zaś gratulujemy pierwszych sukcesów i życzymy kolejnych. Za sprawą przepięknie wykonanych kolęd i pastorałek poczuliśmy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Artykuł i prezentacja: Ewa Jakoniuk

Both comments and pings are currently closed.