Archive for Kwiecień, 2019

58608389_2048106318828212_1003271886097874944_o

OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Kętrzynie prosi o niezwłoczne uregulowanie zaległych należności za wyżywienie do 06.05.2019r., gdyż w wypadku nie uiszczenia opłat uczniowie od maja nie będą mogli korzystać z wyżywienia.

Proszę o przestrzeganie wyznaczonych terminów opłat. Więcej »

WESOŁYCH ŚWIĄT

kartka1

Z okazji Świąt Wielkanocnych proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia zdrowia i szczęścia osobistego.

Zasiądźmy przy wielkanocnym stole w atmosferze pojednania i wzajemnego zrozumienia, abyśmy w pełni potrafili czerpać siłę ze Zmartwychwstania Pańskiego.

Niech podczas tych świątecznych dni w Waszych sercach zagości miłość, radość i nigdy niegasnąca nadzieja.

Życzy

Ewa  Stadnicka

DZIEŃ OTWARTY WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ I CENTRUM SZKOLENIA SG.

IMG_20190405_115958W dn. 05.04 klasy 8a i 8b pod opieką p. Marty Łozowskiej i p. Doroty Sterniak uczestniczyły w dniu otwartym Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej i Centrum Szkolenia SG. Uczniowie podczas wizyty obejrzeli pokaz sprzętu techniki specjalnej, sprzęt służbowy funkcjonariuszy, wystawę historyczną oraz pokaz tresury psa służbowego o imieniu Diament z Placówki Straży Granicznej w Barcianach. W formie prezentacji przybliżono specyfikę  służbą w formacji oraz przedstawiono poszczególne etapy kwalifikacyjne i wręczono materiały informacyjne. Więcej »

LEKCJA DORADZTWA ZAWODOWEGO W MŁODZIEŻOWYM CENTRUM KARIERY OHP

IMG_20190401_131037W dn. 1 i 2 kwietnia klasy ósme odbyły nietypową lekcję doradztwa zawodowego. W Młodzieżowym Centrum Kariery Ochotniczych Hufców Pracy spotkały się z doradcą zawodowym p. Łukaszem Żebrowskim.  Tematem spotkania były „Dokumenty aplikacyjne”. Uczniowie w przyszłości chcąc wziąć udział w naborze w celu podjęcia pracy, będą musieli złożyć dokumenty aplikacyjne- CV i list motywacyjny. Prezentacja komputerowa i cenne uwagi p. Żebrowskiego będą bardzo pomocne w napisaniu tych ważnych dokumentów, które są przecież elementem autoprezentacji. Więcej »

„JA W INTERNECIE”