• ZAŁOŻENIE UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO

TRÓJKA

Dnia 13 lutego 2018 r. odbyło się zebranie zainteresowanych rodziców oraz nauczycieli, którego celem było założenie Uczniowskiego Klubu Sportowego w naszej szkole. Członkowie spotkania jednogłośnie zadecydowali, iż takie stowarzyszenie powinno w naszej placówce funkcjonować pod nazwą UKS Trójka. Po głosowaniu wybrano zarząd klubu:

Prezes – Maciej Duczek

Wiceprezes – Marta Łozowska

Sekretarz – Andrzej Klimowicz

Działania klubu mają rozszerzyć ofertę zajęć pozalekcyjnych o dodatkowe dyscypliny sportu skierowane do uczniów SP3.

W roku szkolnym 2019/2020 powstały zatem 3 sekcje sportowe, w których p. Maciej Duczek, p. Marta Łozowska oraz p. Paweł Hartkiewicz prowadzą dla dzieci regularne zajęcia z różnych dyscyplin sportowych (piłka nożna, siatkówka, pływanie). Zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej, orliku lub krytej pływalni w Kętrzynie).

Pan Maciej Duczek prowadzi zajęcia:

- z siatkówki dla chłopców i dziewcząt kl. 6 we wtorki w godz. 12.40-13.40 i czwartki w godz. 14.30-15.30 na sali gimnastycznej

- z pływania dla klasy 3b w piątki w godz. 13.00-14.00 na pływalni w PCE w Kętrzynie.

Pani Marta Łozowska prowadzi zajęcia:

- z pływania dla klasy 3a w piątki w godz. 13.00-14.00 na pływalni w PCE w Kętrzynie.

Statut UKS Trójka.pdf