Archive for Maj 3rd, 2021

KAMPANIA „ROWEROWY MAJ 2021″

rm2020

• Od 4 maja nasza szkoła włącza się w Kampanię ,,Rowerowy Maj 2021”. Kampania dedykowana jest szkołom i przedszkolom miejskim.
  • Celem kampanii jest promowanie aktywności fizycznej, zrównoważonej mobilności, w tym w szczególności komunikacji rowerowej.
  • Za aktywne podróże uznaje się przejazdy do szkoły lub przedszkola rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach, a także w przypadku dalszych odległości podróże komunikacją miejską łączone z aktywnymi podróżami, pod warunkiem, że dana placówka nie funkcjonuje w trybie zdalnego nauczania, odbyte od dnia 4 maja do dnia 24 maja 2021 roku.
  • W przypadku, gdy szkoła lub przedszkole funkcjonuje w trybie zdalnego nauczania, za aktywne podróże uznaje się przejazdy do dowolnego celu rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach, które trwają minimum 30min.
  • Za każdy przejazd uczestnik otrzymuje dwie naklejki: kwadratową do przyklejenia w książeczce rowerowej i okrągłą do przyklejenia na plakat klasowy. Za wyjątkiem sytuacji, kiedy placówka realizuje nauczanie zdalne.
  • Kampania zakłada rywalizację w formie zabawy na trzech poziomach: indywidualnym, klasowym oraz w grupie uczestniczących w Kampanii placówek.
  • Najaktywniejsi uczestnicy Kampanii w każdej kategorii zostają nagrodzeni !
Koordynatorem kampanii w naszej szkole jest p. Maciej Duczek.