Archive for Maj 14th, 2021

OLIMPIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKÓW

185945832_1996199137202584_7117633875245469939_n

„Każde dziecko o tym wie,

chcesz być zdrowy – ruszaj się.

Sport to bardzo ważna sprawa,

są reguły, jest zabawa…”

„Sport to zdrowie”- pod tym hasłem 12 maja br. w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej nr 3 w Kętrzynie odbyła się Olimpiada Sportowa Przedszkolaków. Uczestnikami sportowych zmagań były dzieci z grupy ,,Pszczółki”. Przedsięwzięcie to miało na celu nie tylko zintegrowanie grupy, ale też naukę sportowej rywalizacji w duchu fair play i popularyzowanie sportu, jako formy aktywnego wypoczynku. Podczas zawodów panowała niezwykła atmosfera. Dzieci rywalizowały w wielu konkurencjach, m.in. biegach, skokach, rzutach do celu, przeciąganiu liny. Wszystkie dzieci włożyły wiele serca i wysiłku w swoje działania, a każda nowa konkurencja budziła wśród najmłodszych wielkie emocje. Dziś nie było przegranych. Każdy przedszkolak został wyróżniony i nagrodzony medalem, a także nagrodą. Zwycięzcami w poszczególnych konkurencjach zostali:

Dziewczynki: 1 miejsce- Zosia N., 2 miejsce- Gaja K., 3 miejsce- Kalina Sz.

Chłopcy: 1 miejsce- Miłosz M., 2 miejsce-Tomasz W., 3 m.- Dominik K.

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom naszych podopiecznych za przygotowanie dzieci do turnieju. Szczególne podziękowania przekazujemy Rodzicom Miłosza i Kaliny za przygotowanie nagród niespodzianek dla uczestników dzisiejszego sportowego święta. Więcej »