Archive for Lipiec 14th, 2021

RAMOWY PROGRAM PÓŁKOLONII

UCZESTNICY PÓŁKOLONII

WARSZTATY ARTYSTYCZNE DLA DZIECI

Kętrzyńskie Centrum Kultury zaprasza najmłodszych mieszkańców na wakacyjne warsztaty artystyczne, podczas których będzie można rozwinąć umiejętności aktorskie, taneczne oraz plastyczne. Tym razem sięgniemy do twórczości Juliana Tuwima oraz Jana Brzechwy. Efektem naszych działań będzie premierowy spektakl „Tańcowała igła z nitką”, który zaprezentujemy 14 sierpnia w miejskim Amfiteatrze.

Warsztaty będą odbywały się od poniedziałku do piątku w terminie 02-14 sierpnia w godz. 09:00-14:00 w budynku SP nr 1 przy ul. Wojska Polskiego (była „dwójka”)

Uczestnikami mogą być osoby w wieku 8-12 lat, które wypełnią deklarację uczestnictwa dostępną na stronie KCK i prześlą zgłoszenie na adres: agabyl@wp.pl do 28 lipca! Uczestnictwo jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia poprowadzą instruktorzy KCK.

Doskonała i twórcza zabawa gwarantowana!

Szczegóły i karta zgłoszenia: