• WIOSENNY PIKNIK PRZEDSZKOLAKÓW

• 16.05.2024 21:57
        • Dzisiejsze przedpołudnie Zuchy i Biedronki spędziły aktywnie na wiosennym pikniku przedszkolaków. Ten wyjątkowy czas spędziliśmy razem z Paniami z KGW Nowa Wieś Kętrzyńska. Składamy serdeczne podziękowania Pani Marcie Szmyd za pomoc, udostępnienie świetlicy i terenu na piknik. Gorąco dziękujemy dzisiejszym gospodarzom naszego pikniku - Kole Gospodyń Wiejskich z Nowej Wsi Kętrzyńskiej. Ugościły nas: Pani Serafina Biała, Pani Karolina, mama Olusia i Pani Magda - mama Ignasia. Dziękujemy Paniom za wszystkie dzisiejsze niespodzianki, poświęcony czas i pyszności, które Panie dla nas przygotowały. Dziękujemy także Panu leśniczemu ze Srokowa za przygotowanie kijków na ognisko. Słoneczna pogoda, super zabawy, ognisko, kiełbaski, ciasta i wszystkie smakołyki, a przede wszystkim serdeczna gościnność i okazane przedszkolakm serce sprawiły, że dzisiejsze spotkanie udało się znakomicie, a wiosenny piknik na długo pozostanie w naszej pamięci. Z całego serca DZIĘKUJEMY.