• 💁‍♀️JAK ZROBIĆ DOBRE ZDJĘCIE🤨📸

• Uczniowie klasy 6B na godzinie wychowawczej gościli p. Bartłomieja i p. Piotra z Kętrzyńskiej Grupy Fotograficznej KURS, którzy podzielili się z nimi swoją pasją i talentem do fotografii.

Dziękujemy za inspirujące spotkanie.

• PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

• Dzisiaj, na naszym orliku, rozegrany został Półfinał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w piłkę nożną chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Wystąpiły w nim trzy drużyny: ZSP Reszel, SP Dywity oraz nasza szkoła. Niestety tym razem nie udało się awansować do finału, chociaż zabrakło bardzo niewiele. Tym turniejem nasz zespół zakończył sezon, który obfitował w wiele sukcesów. Dziękujemy naszym reprezentantom za wyniki i emocje, które temu towarzyszyły i życzymy im dalszych sukcesów.

Wyniki meczów:
              ZSP Reszel – SP Dywity     0 : 5
              SP3 Kętrzyn – SP Dywity   2 : 5
              SP3 Kętrzyn – ZSP Reszel  4 : 5

Klasyfikacja końcowa:
              1 miejsce – SP Dywity
              2 miejsce – ZSP Reszel
              3 miejsce – SP3 Kętrzyn

• GIGA LAURKA DLA STRAŻNIKÓW LASU

• Bardzo miło nam oznajmić, że Akcja Giga Laurka dla Strażników Lasu zakończyła się Certyfikatem za udział i zaangażowanie dla Przedszkola, dla Pani Marty oraz dla Dzieci z grupy "Żuczki", które tworzyły pracę. Certyfikat strażnika lasów otrzymało również zaprzyjaźnione Nadleśnictwo Srokowo. Dziękujemy Pani Irence Dziadoń.

• 💁‍♀️DZIEŃ MAMY I TATY W GRUPIE ZUCHY🥰

• "Moja rodzina"

B. Szelągowska.

"Piękny uśmiech, dobre serce, wszystko potrafi zrobić sama. Mnie najbardziej kocha na świecie. To jest właśnie moja mama. Zawsze chętnie mi pomagasz, kiedy jesteś obok tato. Z tobą czuję się bezpieczniej. Kocham Cię właśnie za to! Dom jest miejscem wyjątkowym. Może być na końcu świata! Najważniejsza jest rodzina, czyli mama, ja i tata!".

• UDZIAŁ UCZ. KL. 8 W III POWIATOWYM TURNIEJU WIEDZY O SZKOŁACH PONADPODSTAWOWYCH

• Dnia 22.05.2024 uczennice klasy 8 Daria Cabaj, Lena Cichomska, Róża Butrymowicz wzięły udział w III Powiatowym Turnieju Wiedzy o Szkołach Ponadpodstawowych zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Kętrzynie. Uczestnikom turnieju przygotowano ciekawe zadania multimedialne, nagrody, zabawy integracyjne i poczęstunek. To był dzień pełen pozytywnych wrażeń

• ☔🫖WIELKI QUIZ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO🫖☔

• 22 maja odbył się Wielki Quiz z Języka Angielskiego. Uczniowie klas 3-8 rywalizowali w trzyosobowych drużynach o zwycięstwo w swojej kategorii wiekowej: kl.3-4, kl.5-6 i kl.7-8. Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi, zaangażowania, a przede wszystkim wiedzy, którą się wykazali. Walka była bardzo emocjonująca i do końca nie było wiadomo, kto zwycięży. Pomiędzy klasami: 5a i 6a odbyły się aż dwie dogrywki.

O terminie ogłoszenia ostatecznych wyników i wręczenia nagród poinformujemy.

Tymczasem za wszystkich trzymamy kciuki i prosimy o cierpliwość.

• UCZNIOWIE KL. 8 ODWIEDZILI ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W KAROLEWIE

• Uczniowie klasy 8 odwiedzili Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie. Pani Dorota Nowik oprowadziła uczniów po całym obiekcie szkoleniowym oraz zapoznała z ofertą i kierunkami szkoły. Uczniowie poznając kierunek Achitektura Krajobrazu uczestniczyli w warsztatach florystycznych "Ikebana" prowadzonych przez panią Natalię. Dziękujemy za zaproszenie i miłą atmosferę, a Pani Dorotce za zaangażowanie, poświęcony czas i zainteresowanie naszych uczniów.

• 💁‍♀️WRĘCZENIE NAGRÓD I DYPLOMÓW W KONKURSIE "ILUSTRACJA DO MOJEJ ULUBIONEJ KSIĄŻKI"

• 💁‍♀️WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO - "ILUSTRACJA DO MOJEJ ULUBIONEJ KSIĄŻKI"

W kategorii klas I-III:

I miejsce - Nadia K. z kl. I A

I miejsce - Maja B. z kl. I A

II miejsce - Patryk P. z kl. II B

II miejsce - Julia G. z kl. I B

III miejsce - Monika G. z kl.I B

III miejsce - Patrycja Sz. z kl. III A

W Kategorii klas IV-VIII:

I miejsce - Michał K. z kl.VA

II miejsce - Kornel B. z kl VB

III miejsce - Marta O. z kl.IVA

Wszystkim gratulujemy!

• 💁‍♀️WIOSENNY PIKNIK PRZEDSZKOLAKÓW🌞🔥🌳

• Dzisiejsze przedpołudnie Zuchy i Biedronki spędziły aktywnie na wiosennym pikniku przedszkolaków. Ten wyjątkowy czas spędziliśmy razem z Paniami z KGW Nowa Wieś Kętrzyńska. Składamy serdeczne podziękowania Pani Marcie Szmyd za pomoc, udostępnienie świetlicy i terenu na piknik. Gorąco dziękujemy dzisiejszym gospodarzom naszego pikniku - Kole Gospodyń Wiejskich z Nowej Wsi Kętrzyńskiej. Ugościły nas: Pani Serafina Biała, Pani Karolina, mama Olusia i Pani Magda - mama Ignasia. Dziękujemy Paniom za wszystkie dzisiejsze niespodzianki, poświęcony czas i pyszności, które Panie dla nas przygotowały. Dziękujemy także Panu leśniczemu ze Srokowa za przygotowanie kijków na ognisko. Słoneczna pogoda, super zabawy, ognisko, kiełbaski, ciasta i wszystkie smakołyki, a przede wszystkim serdeczna gościnność i okazane przedszkolakm serce sprawiły, że dzisiejsze spotkanie udało się znakomicie, a wiosenny piknik na długo pozostanie w naszej pamięci. Z całego serca DZIĘKUJEMY.